Skip links

About us

پترو پلیمر ابهر

با در نظر داشتن نیاز مبرم صنایع سیم و کابل کشور، شرکت تولیدی پترو پلیمر ابهر در سال 1398 و در شهرک صنعتی افق ابهر استان زنجان تأسیس و راه‌اندازی شد. شرکت پترو پلیمر ابهر طی سال‌های گذشته توانسته است در زمینه تولید گرانول PVC نرم، گریدهای سیم و کابل، شامل انواع عایق‌ها و روکش‌های رنگی (اعم از انعطاف‌پذیر، نصب ثابت، مخابراتی و...) مطابق با استانداردهای جهانی (ASTM و IEC) فعالیت کند. در این سال‌ها، پترو پلیمر ابهر با خرید و نصب ماشین‌آلات ایتالیایی در خطوط تولید، تجهیز و مدرن کردن آزمایشگاه کنترل کیفیت و بهره‌گیری از تجارب مهندسین متخصص و مجرب، اهداف و برنامه‌های خود را بر پایه تأمین نیازهای داخلی پیش برده است؛ اما برنامه بلندمدت خود در جهت توسعه و پیشروی را فراموش نکرده است. در این مسیر، کارخانه ابهر افتخار دارد تا همراهی رسانه‌های شناخته‌شده و برتری مانند انتشارات شمال، انتشارات صنعتی ایران، انتشارات سیم و کابل را نیز در قدم‌های محکم خود شریک بداند.

داده های شرکت پترو پلیمر ابهر

2.6x

رشد متوسط

99.6%

رضایت مشتری

4

سابقه شرکت به سال

287+

Hire

پترو پلیمر ابهر بزرگترین تولید کننده فرآورده های پلیمری

ارئه ۴ دسته محصول با تنوع فراوان

از جمله مهم‌ترین مشتری‌های داخلی پترو پلیمر ابهر می‌توان به شرکت‌ بزرگ آرین ابهر اشاره کرد. تولیدی پترو پلیمر ابهر، همچنین این افتخار را دارد که شرکت سیم و کابل آرین ابهر با 20 سال سابقه کار را به‌عنوان حامی و اسپانسر در کنار خود داشته باشد. کارخانه پترو پلیمر ابهر، سعی کرده است با ارائه ۴ دسته محصول با تنوع مطلوب و در کاربری‌های متفاوت، بهترین خدمت را در اختیار جامعه صنعتی قرار دهد. این محصولات عبارتند از:

چشم انداز شرکت پترو پلیمر ابهر
شرکت پترو پلیمر ابهر تا امروز توانسته است در نمایشگاه‌های بزرگی مانند نمایشگاه بین‌المللی تهران و نمایشگاه بین‌المللی عمارات حضور پیدا کند و جزء شرکت‌هایی باشد که در نمایشگاه بین‌المللی ترکیه سال 2023 در میان برترین و بزرگ‌ترین شرکت‌ها و فعالان این صنعت حاضر شود. شرکت پترو پلیمر ابهر با ورود به مرحله جدیدی از فعالیت‌های خود، توانسته است سهمی از سبد صادرات ایران را به خود اختصاص دهد و راه رسیدن به بازارهای هدفی مانند ترکیه، آذربایجان، ترکمنستان، گرجستان، عراق و... را هموارتر کند. این شرکت با در دست داشتن نقشه راه و ایجاد برنامه‌ای بلندمدت و جامع، در مسیر توسعه تولیدات در زمینه XLPE، TPR و SWR به پیشروی خود ادامه می‌دهد.
This website uses cookies to improve your web experience.
en_USEnglish